Blog SEO - marketing, IT, pozycjonowanie

iWriter.com – teksty po angielsku na zamówienie

Szukałem ostatnio serwisu podobnego do polskiego TextBookers czy SeoTxt, ale w angielskim wydaniu. Co prawda np. na TextBookers można zlecać teksty po angielsku, ale ich jakość bywa bardzo różna.

Po przetestowaniu kilku stron tego typu zdecydowałem się dać szansę serwisowi iWriter.com. Można tam zamawiać angielskie teksty w wersji US i UK, są też dostępne inne języki jak niemiecki, francuski czy hiszpański, jednak zleceń jak i copywriterów na nie jest jak na lekarstwo.

W iWriterze można zamawiać teksty od 150 do 4000 słów. Co jest warte uwagi, możemy zamawiać nie tylko teksty, ale również przepisanie (rewriting) istniejącego już artykułu, a także napisanie ebooka (od $160 za 20 stron). Najciekawszą opcją serwisu jest możliwość zlecenia tekstu użytkownikom z określoną oceną. Przy najtańszej opcji Basic nasze zlecenie będzie dostępne dla każdego, trochę więcej zapłacimy jeśli chcemy tylko copywriterów z oceną powyżej 4.1 (max 5 gwiazdek), jeszcze więcej powyżej oceny 4.6 i 4.85. Z pewnością droższe opcje pozwalają na szybkie otrzymanie jakościowego artykułu, jednak opcja Basic też jest w porządku – jeśli artykuł się nam nie spodoba, możemy go odrzucić i zlecenie wróci znowu do puli artykułów. Tracimy jednak w ten sposób czas, ale coś za coś.

Doładować konto w serwisie można dzięki płatnością Paypal. Artykuły zwykle otrzymamy w ciągu 12h od zlecenia. Copywriter zwykle zaczyna pisać artykuł w kilka minut od wystawienia zlecenia, dodatkowe kilka godzin to napisanie i weryfikacja tekstu przez moderatora. Generalnie polecam usługę, jeśli będę miał dodatkowe spostrzeżenia to zaktualizuję tego posta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *