Blog SEO - marketing, IT, pozycjonowanie

SeedingUp – alternatywa dla Whitepress?

SeedingUp | Digital Content Marketing

SeedingUp to angielski odpowiednik, alternatywa dla polskiego Whitepress czy Linkhouse. Jest to duża platforma do content marketingu, pozwala na sprzedaż linków, artykułów sponsorowanych i wiele innych, a do tego akceptuje strony w języku angielskim, polskim, niemiecki, francuskim czy hiszpańskim.

Linki możemy sprzedawać site-wide bądź np na samej stronie głównej. Możemy określić maksymalną ilość znaków na link, a także sprzedawać linki „okrążone” treścią.

Pewnym problemem jest sama sprzedaż. Tutaj mogę wypowiadać się tylko na własnych doświadczeniach i bywało u mnie z tym różnie. Mam jednak linki odnawiane regularnie co miesiąc od ponad roku i dłużej, więc da się tam zarabiać na linkach. W tym i na polskojęzycznych stronach, choć trudniej niż na anglojęzycznych. Oczywiście wartościowe i dobrze prezentujące się strony mają pod tym względem łatwiej.

Dodatkowo na platformie SeedingUp można sprzedawać artykuły sponsorowane, recenzje produktów, wideo sponsorowane na Youtube, newsy prasowe, a nawet posty reklamowe na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Wypłaty na PayPal, Skrill lub na konto bankowe, realizowane ostatniego dnia każdego miesiąca.

Jeśli ktoś ma ochotę spróbować – zachęcam, raczej warto. Rzecz jasna z rozwagą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *