Blog SEO - marketing, IT, pozycjonowanie

ZennoPoster

ZennoPoster to świetne narzędzie umożliwiające automatyzację całego mnóstwa czynności. Jest to aplikacja działająca w środowisku Windows, którą można nauczyć wykonywania każdej czynności na stronach www: wypełniania formularzy, wysyłania i wpisywania otrzymanego captcha, sprawdzania e-maila i klikania w linki aktywujące nowo założone konta i wiele wiele innych.

Szablony do ZennoPostera można tworzyć metodą „przeciągnij i upuść”, a także za pomocą języków programowania, znacznie ułatwiając sobie taki proces, bo mamy solidne podstawy w postaci programu.

ZennoPoster można kupić w trzech różnych wersjach – Lite, Standard i Professional. Poniżej pokazane jest czym się różnią.

Professional Standard Lite
Wątki bez limitów 5 1
Liczba komputerów 3 2 1
Działające kopie 1 1 1
Szybkość Proxychecker-a max średnia niska
Pomoc przez email +
Pomoc na forum + + +
Cena $397
$197
$87
6 miesięcy aktualizacji $90 $50 $30

Liczba wątków to liczba określająca ile różnych czynności może wykonywać w tym samym czasie program. Liczba komputerów – na ilu PC-tach można zainstalować ZennoPoster-a. Działające kopie – ile kopii programu można odpalić jednocześnie. Reszta wydaje się być dość jasna.

Jeśli cena wydaje Ci się odrobinę wysoka – można kupić ZennoPoster-a we wrześniu ze zniżką około 30%, z okazji corocznych urodzin programu. Często pojawia się również podobna zniżka w okresie świąt Bożego Narodzenia albo z okazji Black Friday.

Dla niezdecydowanych – warto przejrzeć wątek o aplikacji na forum PiO. Dla zdecydowanych i już posiadających program – bardzo rozbudowany poradnik do ZP po polsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *