Blog SEO - marketing, IT, pozycjonowanie

SeoPartner oficjalnie wystartował

Wczoraj, tj. 16 listopada oficjalnie wystartował SeoPartner, czyli najnowszy projekt Jeża, pomysłodawcy m.in. SeoDopalacza. Jest to rotacyjny system wymiany linków, jednak stworzony nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla zupełnie początkujących w dziedzinie pozycjonowania. Myślę, że taka idea to duży plus, będzie sporo świeżych domen z zewnątrz. 🙂 Do tego autor dodał 20 tysięcy swoich domen, co pozwoli na porządny start i niezłą moc linków.

SeoPartner ma docelowo tworzyć także społeczność skupioną wokół SEO, stąd możliwość wstawiania własnych ogłoszeń, rozbudowywania informacji w profilu, a także forum i obszerny dział pomocy z videoporadnikami na stronie. System oferuje także program lojalnościowy oraz partnerski, ciekawe narzędzia typu MultiURL, MultiAnchor wspomagające indeksowanie i tworzenie długiego ogona. Interesującą opcją są również złote Konta, których nie można kupić, a jedynie zdobyć za aktywność, oraz bonusy dla sprzedawców.

Pozwolę sobie zacytować założyciela programu:

1. SEO Partner to SWL i dla Profesjonalistów i dla Początkujących. Łączy grupy docelowe.

Prosta obsługa, kolorowy design i videotutoriale zostały stworzone z myślą o Użytkownikach-hobbystach, niezwiązanych z SEO (przyniesie małe, wartościowe strony). Bonusy i Złote Konta są stworzone z myślą o Sprzedawcach Punktów. Import z innych SWL był pisany z myślą o Klientach (Agencjach), by zaoszczędzić czas. A 20.000 unikalnych domen na starcie i MultiUrl/MultiAnchor, są specjalnie dla Was! 🙂

2. VideoTutoriale dla początkujących.

Dla początkujących Użytkowników rozpoczynających przygodę z pozycjonowaniem przygotowaliśmy videotutoriale ?krok po kroku?. Nie muszę dodawać, że ich małe, pozycjonowane systemem strony, są najbardziej wartościowe dla pozostałych Użytkowników. Prosty język, zrozumiały dla każdego laika, a wszystko po to, aby pozyskać Użytkowników, dla których tematyka SEO była do teraz obca, lub wydawała się zbyt trudna do ogarnięcia.

3. Rewolucyjne narzędzia indeksujące/długoogonowe ? MultiURL, MultiAnchor

MultiAnchor/MultiURL to rewolucyjne narzędzie do indeksowania nieograniczonej liczby podstron i pozycjonowania na nieograniczoną ilość fraz (w tym frazy miejskie). Dzięki losowaniu linków po stronie Użytkownika, a nie systemu, linki są o wiele bardziej zróżnicowane i praktycznie nienamierzalne, a w jednym pobraniu „wypychanych” jest wiele linków! MultiURL/MultiAnchor to IMO absolutny przełom w indeksowaniu systemami, pozycjonowaniu wieloma frazami i seo portali miejskich.

4. Złote Konta i bonusy dla Sprzedawców

Posiadaczom Złotych Kont system daje 7-dniową gwarancję, że ich przelewy nie znikną! Zamiast informcji o usunięciu przelewu, otrzymują informację o konieczności uzupełnienia punktów do 7 dni. Do tego czasu, system pokrywa deficyt z własnej puli.

Niektóre systemy sprzedają bonusy w formie abonamentu, inne nie różnicują kont, a my w ten sposób po prostu premiujemy Użytkowników, którzy aktywnie promują system (czy to online, czy wśród swoich klientów) i chcą czerpać z tego tytułu korzyści finansowe. Złotych kont nie da się kupić. Zgłoszenia po Złote Konta pod mailem podanym w Manualu, lub do mnie na PM.

5. Import całych kont z innych SWL

Wpisujesz login i hasło z innego SWL, klikasz „Importuj” i masz ich konto u siebie w SeoPartnerze! Wiem że nie chce Ci się rozpoczynać „od nowa” z nowym SWL-em, stąd pełne, skonfigurowane konto możesz mieć od ręki u nas w 3 sekundy. To także duży plus dla agencji skupujących punkty, które do teraz były nastawione na inne SWL-e. SeoPartner obsługuje konta SeoNetu, Gotlinka, e-Weblinka. Import z innych systemów poprzez CSV.

6. 20.000 domen od Systemu na starcie.

Tak duży nasz wkład na starcie, daje koszt pobrania 10-30-krotnie niższy niż w innych rotacyjnych SWL, w momencie startu systemu. Dzieje się tak tylko dlatego, że pozostałe SWL mają sporo mocy sprzedanej. Prosimy o dodanie większej ilości linków, bo 20.000 domen leży i nie ma czego pozycjonować. 🙂

7. Punktacja.

Wzór w Manualu, który uwzględnia: PR, site przycinany logarytmicznie, ilość linków wychodzących, ilość dni poprawnego działania w systemie. Bonus za wyświetlanie losowej ilości linków, bonus za auto-oblanie linka tekstem. Link do Kalkulatora Punktów z rozdzieleniem na punkty partnerskie i za stronę.

8. Część ogłoszeniowa.

Część ogłoszeniowa, z możliwością wystawiania na sprzedaż usług i punktów zarówno w SeoPartnerze, jak i innych systemach. Zapraszam każdego Dostawcę Punktów do równoległego umieszczania ogłoszenia w SeoPartnerze. W niedalekiej przyszłości wykresy „giełdowe” wartości punktów w poszczególnych systemach, stąd prosimy o content. 🙂

9. Program Partnerski i Lojalnościowy.

Jak w wypadku SeoDopalacza, przez 100 pierwszych dni Polecający otrzymuje część punktów (malejąco), z każdym dniem te punkty przechodzą na Właściciela strony (konieczność aktywnego polecania). Przy czym jest jedna nowość: nie linkujesz do strony głównej systemu z ID, ale linkujesz do swojego profilu, lub ogłoszenia. Wejście na Twój profil/ogłoszenie z zewnątrz (PiO, Google, inna strona) powoduje ustawienie cookie.

10. Inne opcje.

Dużo by pisać. Strona dodaje się do panelu sama, po zainstalowaniu skryptu. Wsparcie dla wildcard. Opcja blokowania hazardu/erotyki (jednocześnie można takie frazy dodawać do systemu, zaznaczając że są „brzydkie”). Oblewanie tekstem i ilość linków (losowa/4) z poziomu panelu admina. Możliwość rozbicia linków na stronie. Administracja linkami grupowa, panel ajaxowy. Automat przyrosty punktów/wag. Import po CSV, z pliku tekstowego lub pola, lub wprost z innych SWL. Zarządzanie wg systemu wagowego (punkty wyliczane jako proporcja wag) lub punktowego (punkty podawane wprost). Do większości podstron dostępna zakładka „dla początkujących”/”dla zaawansowanych” (domyślnie dla początkujących). Przelewy ubezpieczone przez system. I do tego wszystkiego MultiAnchor/MultiURL, który sprytnie stosowany jest bezdyskusyjnie najskuteczniejszym istniejącym publicznym narzędziem indeksującym (np. linkujesz do finezyjnego urla: „*.spamiarka.pl/*/*.*?*=*” z anchorem „* * *”).

Cóż, myślę, że po przejściu okresu testowego system ten może naprawdę powalczyć na rynku i uzyskać sporą moc. Na pewno ma potencjał, a jak to się potoczy… Zobaczymy 🙂

4 komentarze

  1. No absolutna rewelacja 🙂
    Brakuje tylko śledzika i zdjęć z wakacji :), ale ludzie to kupią. Już jak się patrzy na samym wstępie na lay i filmiki to widać jak dużo włożono kasy w promocję.
    Fajnie że dużo na wstępie domen i podejście społecznościowe. Czy będzie sukces za rok to się zobaczy, ale ja sonduję że tak 🙂

  2. No niestety, chociaż najbardziej dziwi mnie nieobecność Jeża choćby na PiO. Support także nie odpisuje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *