Blog SEO - marketing, IT, pozycjonowanie

Publiker czy Adder?

Publiker czy Adder? Który z tych programów do automatycznego katalogowania stron jest lepszy? Którego zakup się bardziej opłaca?
Dla mnie odpowiedĽ na to pytanie jest bardzo prosta. Ale po kolei.
Ceny są bardzo porównywalne. Obecny koszt najnowszego Addera 7 to wydatek rzędu 399 złotych. Natomiast Publiker kosztuje 316-366 złotych, zależnie od rodzaju licencji.
Publiker obsługuje więcej typów katalogów aniżeli Adder. Support Publikera stoi na najwyższym poziomie – odpowiedzi zazwyczaj w przeciągu kilku godzin od wysłania zapytania na e-mail. Działanie aplikacji także jest bardzo dobre – osobiście polecam co prawda wykorzystanie do tego localhosta, ewentualnie jakiegoś porządnego hostingu, jak LaoHost czy Seohost. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest oczywiście zakup VPSa czy serwera dedykowanego. Ale to już inna półka, także cenowa.

Generalnie rzecz biorąc, Publiker spełnia wszelkie moje oczekiwania odnośnie swojego działania, czyli wysyłania wpisów do katalogów i precli. Oczywiście wszystko to automatycznie.

A Adder? Cóż, jak dla mnie jest zdecydowanie przereklamowany. Polecam poczytać sobie w wolnej chwili opinie o tym produkcie na forum PiO, bo mi aż szkoda to wszystko cytować. Słaby support, od wersji siódmej masa błędów w działaniu i tym podobne – to podstawowe problemy w korzystaniu z tej aplikacji.

Zatem co kupić? Adder czy Publiker? Mój wybór jest jasny i klarowny. Oczywiście – Publiker.pl! 😉

1 comment

  1. Dziękuję, zastanawiałam się co kupić publikera czy addera, teraz mam już jasność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *